BROW MICRO FILLER PEN
Kaş doldurucu kalem
79,99 TL79,99 TL
Favorilerime ekle
-
Kaş Makyajının Yeni Favorileri!
Makyajını tamamlayan mükemmel kaşlar için ihtiyacın olan her şeyi bu yeni seride keşfedeceksin. Ultra ince çizgilerle microblading etkisi yaratan Brow Micro Filler Pen keçe aplikatörlü kaş kalemi, renk ve hacmi bir arada sunan Tinted Brow Gel renkli kaş maskarası ve jel formülü ile kolay sabitleme imkanı sunan Brow Setter & Primer Gel kaş sabitleyici bazdan oluşan yepyeni Flormar Kaş Makyaj Ürünleri, makyaj çantanızın vazgeçilmezi olacak.
Ürünleri Keşfet!
Brow Micro Filler Pen
Ultra ince ve doğal çizgiler çizmek için uygun taraklı aplikatöre sahip olan Brow Micro Filler Pen, tek sürüşte kaşlarınızdaki seyrek noktaları ince çizgilerle doldurarak doğal makyaj görünümünüzü kusursuzca tamamlar. Seyrek kaş görünümünü gizlemeye yardımcı olan Brow Micro Filler Pen, hızlı sabitlenme ve kalıcı yapısı sayesinde etkisi uzun süren bir makyaj deneyimi sunar.
Ürünleri Keşfet!
Tinted Brow Gel
Kaşlara hacim kazandıran ve suya dayanıklı olan Tinted Brow Gel, kaşları dolgunlaştıran ve kolay şekillendiren mikro filler sayesinde daha hacimli ve daha kalın bir kaş görünümü sunar. Suya dayanıklı yapısı ile gün boyu formunu koruyan hacimli kaşlar yaratır.
Ürünleri Keşfet!
Brow Setter & Primer Gel
Nasıl Uygulanır? Jeli kıl kökünün tersi yönünde hafifçe uygulayınız ve sabitlenmesini bekleyiniz. Özel transparan formülü ile kolaylıkla uygulanır, hızlıca kurur ve sabitlenir. Aynı zamanda baz olarak farklı kaş ürünleri ile beraber kullanıma uygundur.
Ürünleri Keşfet!
VIDEOLAR
Before & After
Renkli Kaş Maskarası
Sabitleyici Baz
En Yeniler
En Çok Satanlar
En Düşük Fiyatlılar
Filtreler
Ürün
VEYA
ÜRÜN DETAYI
YORUMLAR
BU ÜRÜN
DENEYENLER NE DİYOR?
Diğer 0 yorumu incele
Kuponlarım
Adres Bilgilerim
Yorum
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Durum
*SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
SIRALAMA
DİĞER
Flormar ürünlerinde ara...
KATEGORİLER
Sepetim
Ürün
İndirimli KDV Dahil Toplam :
İndirimli KDV Dahil Toplam :
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
harf ve rakam içermelidir.
*Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*