3 PIECES BLENDING SPONGE SET

 • 3 PIECES BLENDING SPONGE SET Süngerler ve Aplikatörler
 • 3 PIECES BLENDING SPONGE SET Süngerler ve Aplikatörler
 • 3 PIECES BLENDING SPONGE SET Süngerler ve Aplikatörler
 • 3 PIECES BLENDING SPONGE SET Süngerler ve Aplikatörler
 • 3 PIECES BLENDING SPONGE SET Süngerler ve Aplikatörler
  69,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Ürün Adı
  3 parçalı sünger seti
  Son 1 ürün
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Hem nemli hem de kuru şekilde kullanılabilen 3PC Blending Sponge'u tüm likit ve stick ürünleri dağıtmak için kullanabilirsin. Yüzün farklı bölgelerinde kullanılması için üretilmiş 3 farklı sünger, bir yandan her kullanımda kolay uygulama sağlarken diğer yandan eşit derece dağılmış, doğal bir bitiş sağlar.

  3lü Makyaj Sünger Seti

  Ürün Barkodu : 8690604598588

  Ürün Kodu:
  49000093-048
  NASIL UYGULANIR?

  Daha doğal bir uygulama için önce ıslatarak, süngerin suyu iyice çekip şişmesini sağlamalısın. Sonra süngeri sıkarak fazla suyu akıtabilirsin. Daha yoğun bir örtücülük istiyorsan, süngeri kuru olarak da kullanabilirsin.

  Ürünü cilde sürtmeden, küçük tampon hareketlerle uygulamalısın. Bu sayede ürünü inceltmeden kapatıcılığı yüksek ve doğal bir bitiş elde edebilirsin.

  Uygun ürünler: Fondöten ve likit kapatıcılar

  Hangi süngeri seçmelisin? Öne çıkan özellikleriyle keşfet!

  3 Pieces Blending Sponge Set; yüzün farklı bölgeleri için kullanım kolaylığı sağlar. Büyük ve orta boy sünger, fondöten, BB Krem uygulmaları için idealken, küçük sünger ise göz altı, kaş kemiği, burun kenarları gibi ulaşılması zor alanlara kapatıcı, kontür ve aydınlatıcı uygulmaa kolaylığı sağlar.

  Multi Purpose Blending Sponge; cildin farklı alanlarında birden fazla ürünü uygulama imkanı sağlar. Ürünün geniş tarafıyla fondöten uygulamalarını, dar tarafı ile de kapatıcı uygulamalarını kolaylıkla yapabilirsin.

  Makyaj süngerleri hakkında birkaç ipucu

  • Özellikle yoğun yapılı bir fondöten kullanıyorsan, hafif nemli süngerle uygulama, fondötenin cildinde tabaka gibi durmadan, doğal ve kapatıcılığı yüksek bir görünüm elde etmeni sağlar.

  • Makyaj uygulamasında fondöteni süngerin üzerine sıkmak daha fazla ürün harcamana neden olur. Bu nedenle önce elinin üzerine bir miktar sıkıp süngerin geniş kısmı ile üzerinden alarak uygulayabilrsin.

  • Süngerinin şekli bozulmaya ve rengini kaybetmeye başladıysa artık yeni bir sünger almanın zamanı gelmiş demektir. Her gün mutlaka makyaj süngerine ihtiyaç duyuyorsan, 2-3 ayda bir yeni bir makyaj süngeri edinmelisin.

  Makyaj süngerlerinin temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?

  Makyaj süngerini mümkünse her uygulamadan sonra veya birkaç uygulamada bir temizlemen gerekir. Makyaj süngerini su ve beyaz sabunla temizleyebilirsin.

  İlk adım olarak makyaj süngerini ılık su dolu bir kaseye batır ve bir süre şişmesini bekle. Süngerinin kirliliğinin yoğun olduğu bölgeden başlayarak iyice köpürt. Süngeri sıktıkça üzerindeki ürünün dışarı çıktığını göreceksin. Daha sonra suyun altında durulayabilirsin. Bu işlemi birkaç kez tekrar ettikten sonra, süngeri hava ile temas edecek şekilde kurumaya bırakmalısın.

  İLGİLİ VİDEOLAR

  İLGİLİ VİDEOLAR

   GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA
   En Yeniler
   En Çok Satanlar
   En Düşük Fiyatlılar
   Filtreler
   Ürün
   VEYA
   ÜRÜN DETAYI
   YORUMLAR
   BU ÜRÜN
   DENEYENLER NE DİYOR?
   Diğer 0 yorumu incele
   Kuponlarım
   Adres Bilgilerim
   Yorum
   Başlangıç Tarihi
   Bitiş Tarihi
   Durum
   *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
   SIRALAMA
   DİĞER
   Flormar ürünlerinde ara...
   KATEGORİLER
   Sepetim
   Ürün
   İndirimli KDV Dahil Toplam :
   İndirimli KDV Dahil Toplam :
   Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
   harf ve rakam içermelidir.
   *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*